A10 i A10X - Słuchawki douszne od Audix

A10 i A10X - Słuchawki douszne od Audix

25 czerwca 2021, 10:00
Producent: Audix
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Audix zaprezentował dwa nowe modele słuchawek dousznych - A10 i A10X. Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu studyjnej jakości w zastosowaniach do monitorowania dźwięku na żywo i odsłuchu, z wyjątkowym obrazowaniem i izolacją.

A10 dysponuje przetwornikiem dynamicznym z cewkę o niskiej masie i membraną ze stopu tytanu, zapewniającą dziesięć oktaw pasma przenoszenia z dokładną koherencją fazową. Sygnatura dźwiękowa A10 pozwala na długotrwały odsłuch bez zmęczenia. 

 

[img:1]

 

Słuchawki douszne Audix A10X z rozszerzonym basem zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszych doznaniach słuchowych. Sercem słuchawek jest przetwornik z cewką o niskiej masie i kompozytową membraną berylową, zapewniającą ponad dziesięć oktaw zrównoważonego pasma przenoszenia i rozszerzonego basu. Dzięki wyjątkowemu obrazowaniu, izolacji i spójności fazowej, A10X dokładnie prezentuje wszystkie szczegóły odsłuchiwanej muzyki.

 

[img:2]

 

Lekkie i trwałe skorupy formowane wtryskowo są wewnętrznie teksturowane, co zapewnia kontrolę akustyczną i dokładność w całym zakresie częstotliwości. Dołączone małe, średnie i duże pary silikonowych końcówek dousznych pozwalają na bezpieczne i pewne zamocowanie słuchawek w uszach, zapewniając optymalny komfort i izolację dźwięku.

Pozłacane złącza MMCX umożliwiają obrót słuchawki o 360 stopni, co ułatwia umieszczenie jej w uchu. Posrebrzany kabel z miedzi beztlenowej jest wyposażony we wzmocnioną drutem owijkę w pobliżu złącza, aby dodatkowo zapewnić, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu.

 

[img:3]
 
więcej: audixusa.com
Słuchawki Słuchawki profesjonalne Słuchawki monitorowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audix rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz