KeyStep 37 od teraz w czerni - Arturia zapowiada edycję limitowaną

KeyStep 37 od teraz w czerni - Arturia zapowiada edycję limitowaną

13 lipca 2021, 09:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia KeyStep 37 Black Edition wykracza poza łatwy w użyciu 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Jest responsywny, dynamiczny, rozbudowany w każdym kierunku, aby zachęcić do muzycznej eksploracji - kontroler, który został stworzony, aby inspirować!

Dodatkowo, ta limitowana edycja Black Edition zawiera 3 kable CV, wirtualny instrument Arturia Analog Lab Intro oraz oprogramowanie Ableton Live Lite.

 

[img:1]

 

Rozszerzona znana formuła - Arturia KeyStep 37 Black Edition jest wyposażony w czułą na dynamikę 37-klawiszową klawiaturę, z funkcją aftertouch i sprzężeniem zwrotnym RGB LED, pozostając jednocześnie lekkim i kompaktowym. Na środku panelu sterowania znajdują się 4 nowe pokrętła z ekranem LED, dające natychmiastowy dostęp do inspirujących nowych, ekspresyjnych narzędzi i podkręcania MIDI – całkowita kreatywna kontrola.

Nowe elementy sterujące odblokowują unikalny i ulepszony tryb Chord KeyStep 37. Wybieraj spośród 12 rodzajów akordów, szeregu efektów, w tym np. strunowych i rozłóż głosy na złożone, wrażliwe na velocity partie, które reagują jak instrument smyczkowy. Odwzoruj zakres 3-oktawowy klawiatury KeyStep 37 z wybraną skalą w trybie Scale. Każdy klawisz, który uderzysz, będzie automatycznie kwantyzowany do najbliższej nuty w wybranej skali.

 

[img:3]

 

Wejdź w wewnętrzne działanie swojego sprzętu i oprogramowania MIDI z przypisywalnymi 16 parametrami MIDI CC w 4 przełączanych bankach. Użyj 4 nowych elementów sterujących, aby dostosować ustawienia w locie, w celu uzyskania dynamicznych występów.

KeyStep 37 Black Edition jest przeznaczony do kontrolowania. Przystępny interfejs, kompaktowa konstrukcja i wszechstronna łączność sprawiają, że jest to idealny element centralny Twojego zestawu - niezależnie od Twoich potrzeb.

 

[img:2]

 

Podłącz swój sprzęt syntezatorowy za pomocą wejścia/wyjścia MIDI. Kontroluj swoje ulubione instrumenty VST za pomocą MIDI USB. Wykorzystaj połączenia CV pitch, gate i mod do integracji modułowej. Analogowe wejście/wyjście synchronizacji utrzymuje wszystko w czasie. A co jest najlepsze? Używaj tego wszystkiego w tym samym czasie.

W zestawie znajduje się bezpłatna kopia Ableton Live Lite, dostępnego pakietu do tworzenia muzyki na komputer Mac lub PC. Zarejestruj KeyStep 37 Black Edition, aby pobrać bezpłatnie i zacząć kreatywne działanie od razu po rozpakowaniu - pozwól muzyce swobodnie płynąć!

 

Trochę danych:

 
 • 37-klawiszowa klawiatura z czułością na velocity i aftertouch
 • Wskaźniki klawiatury LED RGB do śledzenia nut
 • 64-krokowy sekwencer z 8 patternami
 • 8-dźwiękowa polifonia na krok
 • Tryby nagrywania krokowego i nagrywania na żywo
 • Opcje nagrywania mono i overdub
 • 8 trybów arpeggiatora z nowymi trybami losowymi
 • Tryb akordowy oferuje 12 brzmień akordowych, w tym akord zdefiniowany przez użytkownika
 • Unikalne sterowanie strum, velocity i note dla trybu Chord
 • Tryb skalowania umożliwia kwantyzację klawiatury w wybranej skali
 • 5 skal do wyboru, w tym skala definiowana przez użytkownika
 • 16 przypisywalnych i regulowanych kontrolek MIDI CC
 • Łączność USB, MIDI, CV i clock
 • Zawiera Ableton Live Lite
 • W zestawie 3 kable CV
 • Zawiera wirtualny instrument Arturia Analog Lab Intro

 

Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz