Listen Everywhere pierwszym wyborem Kościoła w Oregonie

Listen Everywhere pierwszym wyborem Kościoła w Oregonie

25 listopada 2021, 09:00
Producent: Listen Technologies
Dystrybucja: ESS Audio

W Boring Oregon USA mieści się szkoła średnia, prowadzona przez bezwyznaniowy Kościół Wspólnotowy Dobry Pasterz. Główna kaplica na jej terenie ma 1200 miejsc, cotygodniowa frekwencja w czasach przed pandemią była na poziomie tysiąca osób.

Kościół miał przestarzały system wspomagający słuchanie. Coraz więcej odbiorników nie działało, dlatego osoby słabosłyszące przestały o nie pytać i przestały ich używać, tym samym nie mogły słyszeć tego samego co zdrowe osoby. System był zawodny i wymagał wymiany.

 

[img:1]
 

Kościół zdecydował kupić streamer Listen EWERYWHERE. Wierni i uczniowie, na całym obszarze kampusa (tam, gdzie jest WiFi), mogą teraz słuchać dźwięku z dowolnego miejsca kampusu (np. kaplicy czy sali), z którego jest uruchomiona transmisja. To rozwiązanie oferuje wygodne słuchanie osobom zdrowym, ale przede wszystkim zapewnia wspomaganie słuchania dla osób gorzej słyszących i to dużo większej liczbie osób niż kiedykolwiek wcześniej z użyciem klasycznego systemu wspomagania słuchu.

Listen EVERYWHERE transmituje wyraźny dźwięk do uszu wiernych i uczniów, przez Wi-Fi, do bezpłatnej aplikacji Listen EVERYWHERE, na urządzenia z systemem iOS i Android. Teraz Kościół, korzystając z tego systemu, może transmitować dźwięk z nabożeństw i zajęć do dowolnego smartfona każdej osoby obecnej na kampusie. Dźwięk można odtwarzać poprzez głośnik smartfona, podłączone do niego słuchawki lub przez dowolny, sparowany z nim odbiornik Bluetooth, w tym aparat słuchowy. Bezpłatna, konfigurowalna aplikacja wyświetla na ekranie powitalne filmy i grafiki, przesuwane banery tekstowe, pliki pdf i etykiety kanałów dźwiękowych. Dobry Pasterz skonfigurował aplikację i dostosował jej wygląd używając swoje logotypy i odpowiednią grafikę.

 

[img:2]
 

Szczególnie podoba nam się łatwość z jaką konfiguruje się aplikację za pomocą wiadomości powitalnych i linków do niestandardowych treści i naszej witryny internetowej oraz możliwość wykorzystania naszych ikon.

Jim Chase - dyrektora ds. mediów w Kościele Wspólnotowym Dobrego Pasterza

 

Teraz Kościół Dobry Pasterz nie tylko jest w stanie transmitować dźwięk na cały kampus, tak aby każdy mógł uczestniczyć w nabożeństwie lub w zajęciach. Streamer Listen EVERYWHERE to również doskonałe narzędzie do ochrony przed globalną pandemią COVID-19. Ludzie dzięki temu systemowi mogą korzystać z własnych urządzeń, zmniejszając ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. A Kościół nie musi zajmować się czyszczeniem współużytkowanych odbiorników.

 

Szybka konfiguracja

 
  • Użytkownik pobiera bezpłatną appkę (Listen EVERYWHERE) na swój iOS lub Android.
  • Otwiera aplikację i wybiera odpowiedni kanał odsłuchu
  • Użytkownik może przesłać dźwięk na urządzenie Bluetooth – zestaw samochodowy lub aparat słuchowy

 

Systemy bezprzewodowe Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Listen Technologies Listen Technologies www.listentech.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Listen Technologies rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz