Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
mapa dojazdu
52.1188722 21.0169369


Konsbud Audio:   Dystrybucja sprzętu   I   Projekty i realizacje


KONSBUD-AUDIO Sp. z o.o.jest wiodącą na polskim rynku firmą, zajmującą się importem i dystrybucją sprzętu elektroakustycznego. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt audio znanych i liczących się w tej branży światowych producentów. Oferta firmy jest bardzo różnorodna. Proponujemy wyposażenie profesjonalnych studiów nagraniowych, ośrodków telewizyjnych, rozgłośni radiowych, jak również sprzęt do nagłaśniania wszelkich pomieszczeń jak sale konferencyjne, obiekty sportowe i centra prasowe, szkoły, obiekty użyteczności publicznej itp.

Systemy nagłośnieniowe firmy d&b audiotechnik, której jesteśmy przedstawicielem, na dobre zagościły już na polskim rynku a ich użycie do nagłośnienia tak prestiżowych imprez jak Festiwal Piosenki w Opolu świadczy o jakości i randze produktów d&b. Mikrofony Audio-Technica zdobywają uznanie coraz to nowych użytkowników, a w niektórych segmentach rynku (jak np. teatry) stały się w minionym czasie wręcz standardem. Multikory cyfrowe AVIOM to kolejny produkt który z powodzeniem zadomowił się w firmach nagłośnieniowych i instalacjach stałych. Nadal rozszerzamy też naszą ofertę: w ostatnim czasie Konsbud-Audio został wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów włoskiej firmy Markbass produkującej profesjonalne wzmacniacze do instrumentów, a od września br. mamy w swojej ofercie także wysokiej klasy miksery firmy Allen & Heath.

Obok dystrybucji oferujemy Państwu także usługi związane z projektowaniem systemów nagłaśniających. W ciągu ostatnich lat rozwinął się w naszych strukturach zespół projektowy, złożony z profesjonalistów dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem, wspieranych przez najnowsze oprogramowanie. Misją zespołu jest fachowa i kompleksowa obsługa klienta w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów audiowizualnych.

Aktualnie naszymi głównymi partnerami
handlowymi są:
 

ALLEN & HEATH (Wielka Brytania),

APART AUDIO (Belgia),
AUDIO-TECHNICA (Japonia),
AVID, wcześniej DIGIDESIGN (USA)
AVIOM (USA),
CORDIAL (Niemcy),
D&B AUDIOTECHNIK (Niemcy),
DELEC (Niemcy)
DHD (Niemcy),DV MARK (Włochy),
GENELEC (Finlandia),
GREEN-GO (Szwajcaria)
MARKAUDIO (Włochy),
MARKDRUM (Włochy),
MARKBASS (Włochy),
NAGRA (Szwajcaria),
NEUTRIK (Liechtenstein),
NTI AUDIO (Liechtenstein),
REAN (Liechtenstein),
SALZBRENNER STAGETEC (Niemcy),
TIMAX (Wielka Brytania)


Oferujemy nasze usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od współpracy z architektem i inwestorem na etapie projektowania i konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór końcowy. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności, od prostych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury poprzez systemy dla teatrów i sal koncertowych, aż po skomplikowane instalacje dla stacji radiowych i telewizyjnych.
 
 
Stałymi klientami naszej firmy są m.in:
 
 
 • publiczne rozgłośnie radiowe i telewizyjne, 
 • stacje komercyjne, 
 • studia nagrań, 
 • wytwórnie i studia filmowe, 
 • filharmonie, teatry muzyczne i dramatyczne, 
 • orkiestry, kabarety, 
 • uczelnie, muzea, domy kultury 
 • instytucje i urzędy centralne 
 • firmy nagłośnieniowe, 
 • realizatorzy dźwięku, 
 • artyści i zespoły muzyczne (wśród nich wiele gwiazd polskiej estrady).
 
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA 
NASZEJ STRONY NA FACEBOOK`U


 

Ostatnie nowości: Konsbud Audio Sp. z o.o.

Aviom prezentuje nowy flagowy mikser osobisty A640 Aviom prezentuje nowy flagowy mikser osobisty A640 Aviom przedstawia A640, flagowy model nowej generacji linii produktów mikserów osobistych, zaprojektowany w celu zapewnienia nowych możliwości kontroli i dostosowywania miksu monitorowego przez użytkownika, oferujący usprawniony interfejs i dodatkowe funkcje, które zapewniają większą elastyczność. Zasilany protokołem cyfrowym A-Net firmy Aviom, stworzonym specjalnie do osobistego miksowania odsłuchów, A640 przeznaczony jest do pracy w środowiskach audio wykorzystujących sieci audio oparte na Dante, konsolety analogowe i miksery cyfrowe. Jest również kompatybilny ze... Nowe, łatwe narzędzie do projektowania AV w salach konferencyjnych. Biamp Project Designer
Nowe, łatwe narzędzie do projektowania AV w salach konferencyjnych. Biamp Project Designer Biamp zaprezentował nowe narzędzie dla profesjonalistów pozwalające na tworzenie kompletnych rozwiązań AV - Project Designer. Project Designer pozwala na konfigurację AV każdej przestrzeni, od najmniejszej, najprostszej po duże, złożone sale konferencyjne, za pomocą oprogramowania, które posiada wszystkie funkcje potrzebne do realizacji projektów od początku do końca. A co istotne – nie jest potrzebna znajomość kodowania.     Cechy nowego narzędzia Project Designer:   Funkcja "przeciągnij i upuść" umożliwia konfigurację całego projektu bez konieczności...
Obsługa serwisowa w Konsbud Audio na najwyższym poziomie! Obsługa serwisowa w Konsbud Audio na najwyższym poziomie! W II kwartale 2021 roku firma Konsbud Audio zleciła badanie dotyczące oceny jakości pracy działu serwisu. Jego celem było poznanie opinii klientów na temat obsługi serwisowej w szerokim zakresie, m.in.: procedury, kontaktu z klientem, czasu realizacji czy efektu końcowego wykonanej usługi. Wynik? Bardzo wysoki. Ponad 97% badanych z chęcią poleciłoby obsługę serwisową Konsbud Audio. Kontakt z klientem i jakość wykonanej usługi zostały ocenione przez respondentów na 5 w pięciostopniowej skali. Doceniono też czas realizacji oraz indywidualne podejście do klienta.   Z... Audio-Technica prezentuje system bezprzewodowy serii 3000 z obsługą Dante Audio-Technica prezentuje system bezprzewodowy serii 3000 z obsługą Dante Audio-Technica ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego systemu bezprzewodowego, serii Digital 3000, będącego ewolucją oryginalnej serii UHF 3000. Nowy system uzupełnia ofertę Audio- Technica w zakresie systemów bezprzewodowych. System pracuje w trybie 24-bit/48kHz, posiada pasmo 60MHz i szeroki zakres dynamiki 120dB, zapewniając zarówno elastyczność, jak i znakomitą jakość dźwięku, a także posiada zbalansowane analogowe wyjścia audio z opóźnieniem wynoszącym zaledwie 2.5ms.   Dzięki kompatybilności z Dante odbiornik Digital serii 3000 łatwo integruje się z dowolnym... Konsbud Audio zaprasza na prezentację rozwiązań Genelec Konsbud Audio zaprasza na prezentację rozwiązań Genelec Opatentowane technologie Genelec są stosowane w najlepszych studiach nagraniowych, produkcyjnych i post-produkcyjnych na całym świecie (m.in. przy produkcjach seriali dla Netflix czy w certyfikowanych studiach Dolby Atmos). To, na jakich urządzeniach odtwarzasz muzykę, filmy czy gry, jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na odbiór dźwięku. Od ponad 40 lat artyści i realizatorzy dźwięku w najlepszych studiach nagrań korzystają z monitorów Genelec. Tę samą jakość możemy osiągnąć w pomieszczeniach odsłuchowych w domu.     Podczas spotkania dowiecie się:...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

Działy Konsbud Audio:

 
 
Tel. +48 22 644 30 38 

 
Obsługa sklepów muzycznych:
Dział sprzedaży: wewn. 123, 125, 128

Region południowy  
Arek: kom. 607 175 011

Region zachodni
Bartek: wewn. 123
kom. 607 856 914

Warszawa i region płn.-wsch.
Wojtek 022 644 30 38 wewn. 128
kom. 607 175 944

Sprzęt DJ i gitarowy  
Artur: wewn. 127
kom: 691 175 020

Firmy instalacyjne:
mikrofony instalacyjne,
systemy BIAMP i iDR
Michał - tel. 022 644 30 38 wewn. 120
kom. 607 056 782
 
Zespół ds. projektów:
wewn. 107 lub 108 

Faktury: wewn. 115
Marketing i reklama: wewn. 112
Import i logistyka: wewn. 114, 124
Księgowość: wewn. 104
Sekretariat: wewn. 102 

Magazyn:
Krzysztof kom. 663 205 270
Tomek kom. 785 509 030

Serwis: wewn. 106


Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz