Infosound.pl to najgłośniejszy portal zajmujący się tematyką pro audio i instalacjami AV w Polsce. Zespół redakcyjny tworzą doświadczeni realizatorzy dźwięku,  autorytety i pasjonaci branży estradowej i studyjnej, dzięki czemu prezentujemy Wam najciekawsze informacje. 

Na łamach portalu Infosound.pl znajdziecie:


Ponadto jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego; relacjonujemy dla Was światowe targi jak m.in.: NAMM / ISE / PROLIGHT & SOUND / IBC  oraz mniejsze wydarzenia z kraju.

Prezentujemy także kalendarz branżowy. Od tej chwili będziecie najlepiej poinformowani o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie. 

Jeżeli poszukujecie firm z sektora pro audio / av - w Infosound.pl znajdziecie katalog firm m.in:


Oddajemy do Waszego użytku profesjonalny i pełny informator o branży pro audio. Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i ciekawe pomysły. Zachęcamy do rejestracji oraz darmowej subskrypcji. 

Daniel Zimerman
redaktor naczelny

 

 

 
 

Polub nas także na Facebooku:

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz