d&b audiotechnik D40 - Mały mocarz do aplikacji mobilnych

d&b audiotechnik D40 - Mały mocarz do aplikacji mobilnych

8 lipca 2021, 12:00
Producent: d&b audiotechnik

Firma d&b audiotechnik zaprezentowała nowy wzmacniacz mobilny D40. Czterokanałowy wzmacniacz klasy D cechuje się małymi wymiarami i niską wagą, zaawansowanym sterowaniem napięcia i zwiększoną wydajnością systemu przy jednoczesnej redukcji poboru mocy.

D40 został stworzony z myślą o aplikacjach mobilnych. Zawiera najnowsze rozwiązania technologiczne i jest rezultatem wieloletnich badań i innowacyjnego podejścia d&b do rozwoju nowych technologii.

 

[img:2]

 

D40 to świetny przykład tego, w jaki sposób d&b dąży do tworzenia innowacyjnych i wydajnych rozwiązań. Ulepszone funkcjonalności i duża moc w połączeniu z oszczędnością energii, zwiększają wydajność całego systemu - mówi Wolfgang Schulz, Product Manager, d&b audiotechnik.

D40 to mobilna wersja wzmacniacza instalacyjnego 40D. Interfejs użytkownika składa się z kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4.3" (480 x 272 pikseli) i enkoderów, pozwalających na łatwą konfigurację i monitorowanie urządzenia.

 

[img:1]

 

Zakres dynamiki D40 wynosi 116 dB (nieważony) - zapewnia wysoką skuteczność zestawów głośnikowych d&b, wszechstronne zarządzanie i bezpieczeństwo systemu. D40 osiąga napięcie szczytowe 180 V, dostarczając maksymalną wydajność dla serii KSL, V i Y.

D40 korzysta z technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP), która pozwala na konfigurację zestawów głośnikowych, personalizację ustawień oraz stosowanie korekcji i opóźnień.

 

[img:3]

 

D40 jest skonstruowany tak, by oszczędzać energię, a jednocześnie zapewnić maksymalną wydajność. Kolejną funkcją sprzyjającą minimalizacji zużycia energii jest automatyczne wybudzanie. Dzięki temu D40 spełnia wymagania Green Building w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Jako część ekosystemu d&b, D40 jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami technologicznymi d&b, w tym ArrayCalc, ArrayProcessing, NoizCalc i R1. Wszystkie te elementy tworzą efektywny i przyjazny użytkownikowi workflow d&b.

 

Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

d&b audiotechnik d&b audiotechnik www.dbaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz