USB Ultra I/O - Nowy interfejs pro audio od ARX

USB Ultra I/O - Nowy interfejs pro audio od ARX

12 lipca 2021, 09:00
Producent: ARX
Dystrybucja: TOMMEX

Nowy ARX USB Ultra I/O jest 24-bitowym, 2-kanałowym interfejsem pro audio wysokiej rozdzielczości USB Plug and Play do odtwarzania i nagrywania dźwięku cyfrowego/analogowego. USB Ultra I/O to nowa i ulepszona wersja interfejsu ARX USB I/O, oferująca kodeka nowej generacji (wysoka rozdzielczość 24-bit 192KHz) i możliwość wyboru spośród częstotliwości próbkowania 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz, 96 kHz i 192 kHz.

Idealny do łączenia komputerów wyposażonych w USB (zwłaszcza notebooków/laptopów) z symetrycznymi wejściami i wyjściami profesjonalnych systemów dźwiękowych, ARX USB Ultra I/O eliminuje również potrzebę korzystania z jakichkolwiek istniejących wyjść kart dźwiękowych wraz z ich nieodłącznym hałaśliwym środowiskiem i problematycznym uziemieniem. Pełna symetryzacja wejścia i wyjścia zapewniają izolację galwaniczną wymaganą do wyeliminowania pętli uziemienia, zjawiska sprzężenia oraz innych powstających na skutek interakcji  zewnętrznych szumów i zniekształceń.

 

[img:1]

 

Jako część serii interfejsów audio ARX Audibox, USB ULTRA I/O instaluje się jako w pełni kompatybilne  urządzenie audio USB, nie wymagające instalacji specjalnego sterownika w systemie Windows 10 lub Mac OSX. Standardowe złącze USB typu B na panelu przednim, a także przełącznik ground lift i diody LED stanu wskazujące wybraną lub dostępną częstotliwość próbkowania sprawiają, że interfejs ten jest łatwy do podłączenia i monitorowania. Na panelu tylnym znajdują się transformatorowo symetryzowane wejścia i wyjścia XLR Amphenol XLR, co umożliwia podłączenie urządzenia do dowolnych standardowych symetrycznych wejść i wyjść analogowych.

ARX USB Ultra I/O są produkowane ręcznie w zakładzie produkcyjnym ARX w Melbourne w Australii.

 

[img:2]
 
więcej: arx.com.au
Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > ARX rozwiń listę sklepów

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz