Captiva DWU500S 1DLP - Nowy rzutnik od Christie w cenie starego!

Captiva DWU500S 1DLP - Nowy rzutnik od Christie w cenie starego!

19 lipca 2021, 09:00
Producent: Christie

Dużo więcej w starej cenie - brzmi jak wyświechtany slogan, ale w przypadku nowego rzutnika Captiva od Christie jest to niezaprzeczalny fakt. Trzecia generacja rzutników tej serii podnosi poprzeczkę wyżej pod każdym względem... oprócz ceny!

Christie Captiva DWU500S 1DLP jest kompaktowym rzutnikiem laserowym, zaprojektowanym dla klas szkolnych, sali konferencyjnych, sklepów, muzeów czy innych małych oraz średnich pomieszczeń. DWU500S 1DLP jest trzecią generacją serii Captiva i oferuje dużo więcej niż jego poprzednicy. Ulepszona funkcja rozdzielczości WUXGA pozwala uzyskanie większej ostrość obrazu, podczas gdy jasność 4500 lumenów ANSI jest sporym krokiem naprzód w stosunku do poprzednich modeli.

 
[img:1]

Producent zapewnia, że urządzenie gwarantuje komfortową pracę do 20 000 godzin. Kolejnym atutem jest nowe ramię montażowe, ułatwiające instalację Christie Captiva DWU500S 1DLP i maksymalne wykorzystanie możliwości tego modelu.

 
[img:3]
 
Projektory Multimedia
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz